Hosting Genel Bilgiler

Tüm sunucularda SSD disk (Solid State Drive) kullanılmaktadır. Mekanik disklere göre okuma ve yazma oranları çok yüksektir. Web sitenizin daha hızlı açılması, sayfa yüklemeleri ve dosya yüklemeleri internet hızınıza bağlı olarak çok yüksektir.

aninda-kurulumAnında Kurulum

Havale veya Kredi kartınızla yapacağınız alımlarda, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif olmaktadır. Aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz / şifreleriniz gönderilmektedir. Eğer panel kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz web tasarım paketlerimizden birini tercih etmenizi öneririz.

cpanel-kontrolcPanel Kontrol Paneli

Tüm linux hosting sistemlerimizde cPanel kullanılır. Hosting işlemlerinizi, teknik detaylar ile uğraşmadan, web tabanlı panelinizden zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Mail hesapları, FTP kullanıcıları, Script kurulumları, dosya erişimi, dns ayarları, istatistikler vb. bir çok veriye ve ayara ulaşabilirsiniz. Eğer panel kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz web tasarım paketlerimizden birini tercih etmenizi öneririz.

super-sunucularSüper Sunucular

İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. T-78 Bilişim olarak Netinternet alt yapısını kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır. SSD diskler okuma ve yazma hızları ile mekanik disklere göre çok çok daha hızlı okuma ve yazma yaparlar. Bu sayede web sitenizdeki sayfa açılışları ve yükleme süreleri çok daha hızlı olur. Tabi bu sizin internet bağlantı hızınız ile doğru orantılıdır.

tek-tikla-kurulumTek tık ile script kurulumu

Sunucuların tamamında Softacolous script kurulum yazılımını bulabilirsiniz. WordPress, Joomla başta olmak üzere yaklaşık 300 adet popüler web scripti, bu yazılım ile parmaklarınızın ucunda. Hiç bir şeye ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Scriptler konusunda ücretsiz desteğimiz bulunmamaktadır. Talebiniz doğrultusunda her tür script için ücretli desteğimiz bulunmaktadır.