Kampanyalar

info@t-78.com & info@gonceticaret.com  – 0212 509 0149 & 0850 885 1078

Ücretsiz Tasarım Esnaf Paketi

Esnaf dostlarımız tarafından tercih edilen sistem. Yıllık aidatlar ile kendi adınıza bir web sitesi sahibi olacaksınız. www.firmaisminiz.com gibi. Bu kampanyamıza tasarım ücreti almıyoruz. Domain hosting ve işçilik bedeli olarak yıllık 200+kdv ücret talep ediyoruz sadece. Tekrarlayan her yıl bu ücret yenilenir. Kampanyamız 3 sayfa üzerinden oluşur.
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • İletişim
Web sitesi tasarımı düzenlendikten sonra bu 3 sayfa tasarlanarak siteye entegre edilir. Örnek olarak bu web sitesini inceleyebilirsiniz. 001.t-78.com Sitenin 3 sayfa olması sizi korkutmasın. İnternette yapılan aramalarda çıkabilmeniz için gerekli olan SEO çalışmalarını yapıyoruz. Yaptığınız iş ile ilgili bölgenizdeki aramalarda görüneceksiniz. Bu paketimizi daha çok Damacana su, Tüpçü, Paket servisçiler, Kargo ve kuryeler, Sigorta acenteleri, Petshoplar ve Berberler tercih etmektedir. Bulundukları bölgede yapılan aramalarda görünmelerini sağlıyoruz. Sektörel bazda farklı çalışmalarımız da bulunuyor. Sormak istediğiniz sorular için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Sınırsız Trafik Hosting

Kısa bir süre için limitleri kaldırıyoruz. Bu kampanyaya katılan müşterilerimiz web siteleri için sınırsız trafik ve disk alanı alacaklar. Ziyaretçisi bol, trafiği yoğun olan siteler için ideal. 

Üstelik yıllık 350 TL + kdv.

Bulut Sunucu

Bulut Bilişim, veri merkezlerindeki donanım ve yazılım altyapılarını soyutlayarak, servislerin ortak bir kaynak havuzunda çalıştığı esnek bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

Sanallaştırma bulut bilişimin en öneli yapı taşıdır. Sanallaştırma servisleri sektörün lider yazılımları ile verilmektedir. Sanallaştırma ortamı ile, hiçbir altyapı maliyeti gerektirmeden, kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz bir model ile sizlere bulut altyapı servisi sağlayabilmektedir. Bu yapıda yatırım maliyetiniz de riskiniz de sıfırdır.

Başlangıç Paketimiz 
1x 2ghz CPU | 2 GB Ram |50 GB Disk | 100 Mbit/sn Erişim | 500 GB Kota