Web Sitesi Kurumsal Paketi

Kurumsal paketimizi tercih eden müşterilerimiz genelde serbest çalışan teknik servisler, elektrikçiler, uydu sistemi satan ve kuranlar, sigorta acenteleri veya pazarlama şirketleri oluyor.

Her hangi bir markaya veya sektöre bağımlı kalmadan bir çok içerik eklenmesi gereken 1 den fazla site talepleri olmaktadır.

Örnek vermek gerekirse;

Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren bir firma. Her marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs. eşyaların tamirini yapıyor. Profesyonel pakette olduğu gibi 1 tane ana domain alıyoruz. www.firmaisminiz.com gibi.

Bu domainin dışında müşterinin talebine göre marka bazlı veya ürün bazlı 9 adet domain daha alınıyor.

www.buzdolabiservisi.com, www.teknikservis.com, www.servishizmeti.com, www.camasirmakinesiservisi.com, www.bulasikmakinesiservisi.com, www.klimaservisi.com, www.serviskapinizda.com, www.servisara.com, www.tamirci.com vb.vb.vb.

İstenen domain isimleri boşta değilse farklı uzantılarda domain alınması gerekir. Mesela siz www.teknikservis.com domain almak istiyorsunuz ancak bu adresi birisi almış. Eğer dolu ise farklı uzantılara yöneliyoruz. www.teknikservis.net ,web.tr, org, info.tr, com.tc, net.tc, tc vb. farklı uzantılarda alınır adresleriniz.

Bu paketimizde tasarım ücreti ayrıca alınmaktadır. Her bir site için ayrı ayrı fatura edilir ücret. İstenen işe ve içeriğe göre ücretlerimiz değişmektedir. Kurumsal paketimiz için bizimle irtibata geçerek toplantı talebinde bulunabilirsiniz. iletişim için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

info@t-78.com & info@gonceticaret.com & 0212 509 0149 & 0850 885 1078