Web Sitesi Profesyonel Paketi

info@t-78.com & info@gonceticaret.com & 0212 509 0149 & 0850 885 1078

Profesyonel paket içeriğinde 2 adet domain satın alıyoruz. Bu paketi seçen müşterilerimiz genelde internetten müşteri çekme ihtiyacı olan veya ulaşılabilirliğini kolaylaştırmaya çalışan firmalardır. Teknik Servis, Yetkili Servis, Yetkili Satıcı, Distribütör vb. gibi.

Bu müşterilerimiz için firma isimlerine uygun olan bir domain alınır. Emel Teknik www.emelteknik.com gibi. Bu web sitesi tamamlandıktan sonra uğraştığı iş ile ilgili olarak, marka veya sektör bazlı bir domain daha alınır. Eğer bir markanın teknik servisi ise, www.simferservisi.com gibi. Ana sitedeki içerik bu siteye de kopyalanarak iki web sitesi üzerinden hizmet verilir. Hem firma hemde marka bazlı olarak internette tanıtımı ve bulunabilirliği arttırılır. Ya da ikinci alınan domain ana domaine yönlendirme yapılarak giriş yapılması sağlanır.

Örnek siteler için aşağıdaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

www.emelteknik.comwww.zenginteknik.comwww.kardeslermarin.netwww.pisocks.comwww.dyson.web.trwww.simferservisi.comwww.dysonservisi.istanbul

Bu paketimizde de tasarım ücretsizdir. İki adresinize de ana sitedeki içerik kopyalanarak yüklenir. Ancak ikinci domain için farklı bir tasarım ve farklı bir içerik talep ederseniz ayrıca ücretlendirilir.

Bu paketimizi tercih eden müşterilerimiz kendi oluşturduğumuz yazılım ile oldukça yüksek yüzdeler ile performans almışlardır. İnternet siteniz tamamlandıktan sonraki 2 hafta içinde etkisini hissedeceksiniz.

info@t-78.com & info@gonceticaret.com & 0212 509 0149 & 0850 885 1078